Hakkımızda

DANIŞ MADEN
Yeni Hedefler - Yeni Başarılar

Ticari faaliyetlerine 1980 yılında başlayan Danış Ailesi, inşaat sektörünün hareketlenmesiyle 1999 yılında İstanbul/Ataşehir’de Danış Beton’u kurmuştur.

 

2012 yılında beton tesisi işletmesine devam ederken sektörün de talebi doğrultusunda USC Yapı Madencilik’e ortak olarak agrega üretimine başlamıştır.

 

Danış Ailesi, 2015 yılında isletme ruhsatının tamamını satın almış, altyapısını güçlendirerek sektörün önemli firmaları arasındaki yerini almıştır.

DANIŞ MADEN<br> Yeni Hedefler - Yeni Başarılar
12

YILLIK
DENEYİM

Misyonumuz, Amacımız & Stratejimiz
87

HEKTAR
ALAN

Misyonumuz, Amacımız & Stratejimiz

Misyonumuz, teknolojik gelişmeleri yakından takip edip uygulayarak ülkemiz için yüksek katma değer sağlayacak şekilde üretim yapmaktır. Tüm bunları yaparken iş sürecimizin her aşamasında yasalara uygun hareket etmek, her zaman çevreye karşı sorumluluklarımızın bilincinde olarak duyarlı olmak ve insana önem vermek en büyük önceliğimizdir.


Amacımız, faaliyet gösterdiğimiz her alanda uluslararası standartlarda iş yapmak ve uluslararası çevrelerce tanınarak sürekli büyüyen bir kuruluş olmaktır.


Stratejimiz; Üretimin ilk aşamasından son ürün elde edilene kadar geçen tüm süreci son teknoloji ekipmanlarla buluşturarak operasyonel mükemmelliği sağlamak, Kaynaklarımızı en iyi şekilde kullanarak kısa, orta ve uzun vadede mümkün olan en yüksek değeri elde etmek, Şehir merkezine ve ana ulaşım hatlarına yakınlığımızı kullanarak nakliyat ve maliyet avantajımızı korumaktır.